![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8759164
*
nr 875 9164
Spegel
höjd: 56
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 februari 2014
kl 19:34:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/2 15:57:38
1
100 kr
12/2 18:25:54
2
150 kr
14/2 02:09:20
1
200 kr
17/2 16:13:49
3
450 kr
17/2 17:58:21
1
300 kr
17/2 17:58:33
1
400 kr
17/2 17:58:46
1
500 kr
17/2 19:14:58
3
Vinnande bud
17/2 19:15:15
3
justering av budtak
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
*
Spegel
nr 875 9164
Spegel
höjd: 56
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 februari 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/2 15:57:38 | 1 | 100 kr |
12/2 18:25:54 | 2 | 150 kr |
14/2 02:09:20 | 1 | 200 kr |
17/2 16:13:49 | 3 | 450 kr |
17/2 17:58:21 | 1 | 300 kr |
17/2 17:58:33 | 1 | 400 kr |
17/2 17:58:46 | 1 | 500 kr |
17/2 19:14:58 | 3 | Vinnande bud |
17/2 19:15:15 | 3 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53